O Tiny Joy

Cieszę się, że tu jesteś :-)

Marka biżuteryjna TINY JOY powstała z mojej potrzeby zajęcia się czymś nowym. Chciałam, by nowe zajęcie sprawiało mi radość. Tak też się stało. Praca ze szlachetnymi materiałami jak srebro, złoto i kolorowe kamienie jest niezwykle przyjemnym doświadczeniem. Wkrótce okazało się, że radość z mojej pracy mają również najbliżsi, znajomi i znajomi znajomych. Tę radość musiałam ująć w słowa, stąd TINY JOY - mała radość.

Moim celem teraz jest dbanie o piękno i radość. Dlatego chcę, aby moja biżuteria towarzyszyła Wam na codzień sprawiając przyjemność, a każde spojrzenie na wykonaną przeze mnie dla Ciebie biżuterię cieszyło oko, przywoływało miłe wspomnienia i nastrajało pozytywnie. W każdy element biżuterii wkładam dużo serca i zaangażowania. Wszystko wykonuję ręcznie starannie dobierając każdy koralik i precyzyjnie łącząc srebrne i pozłacane elementy.

Srebrne elementy kupuję wyłącznie od polskich producentów i dostawców, dlatego gwarantuję wysoką jakość srebra bez dodatku uczulającego niklu. Ponieważ sama pokrywam srebro 24 K złotem, mogę zagwarantować jakość oraz trwałość powłoki, która w całym procesie galwanizacji osiąga grubość nie mniejszą niż 1 mikron. Wszystkie używane przeze mnie kamienie są wydobywane i szlifowane na całym świecie, ale trafiają do mnie przez wybranych, sprawdzonych i zaufanych dostawców działających w Polsce.

Spraw sobie lub bliskiej osobie małą radość - TINY JOY.

Karolina

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl